Drošības profesionāļu asociācija pirmo reizi Latvijā organizē profesionālās drošības notikumu “Latvijas drošības konference 2022”, kas vienkopus pulcēs vairākus simtus drošības nozares pārstāvju no četriem drošības virzieniem – fiziskās un tehniskās drošības, kiberdrošības, darba aizsardzības un ugunsdrošības

“Laikā, kad pasaulē saasinās krīzes, arvien pieprasītāks kļūst drošības profesionālis un viņa spējas. “Latvijas drošības konference 2022” pirmajā gadā pulcēs konferences plašo runātāju un izstādītāju klāstu ap būtiskāko drošības funkciju – prevenciju,” norāda DPA valdes priekšsēdētājs Artūrs Āmars, Sanitex grupas uzņēmumu drošības vadītājs.

Konferencē uzstāsies tādi runātāji kā Valsts policijas priekšnieks Armands Ruks, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta priekšnieka vietnieks Mārtiņš Baltmanis, CERT.LV vadītāja Baiba Kaškina un Eiropas Darba drošības un veselības aizsardzības aģentūras nacionālā kontaktpunkta vadītāja Linda Matisāne. Papildus tam uzstāsies arī vairāku Latvijas lielo uzņēmumu drošības vadītāji un profesionāļi, kā arī drošības nozares uzņēmumu pārstāvji.

Līdztekus konferencei norisināsies arī profesionālā izstāde, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem Baltijas drošības tirgū no tādiem uzņēmumiem kā, piemēram, Altas IT, FN-Serviss un Evidence Network.

Konference norisināsies 28. aprīlī no plkst. 10.00 līdz 16.00 Biznesa augstskolā “Turība”. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju DPA mājaslapā https://www.dpalv.lv/konference.

Konference tiek organizēta sadarbībā ar Biznesa augstskolu “Turība” – vienu no retajām Eiropas izglītības iestādēm, kas piedāvā organizāciju drošības studijas.

Par DPA

Drošības profesionāļu asociācija ir Latvijas drošības nozarē strādājošo speciālistu biedrība, kura apvieno jomas profesionāļus un pārstāv to intereses. Asociācija paredz apvienot drošības profesionāļus vienotā komandā, paaugstināt drošības nozares prestižu, uzlabojot tēlu un zināšanas, kā arī izglītojot  sabiedrību, tostarp pakalpojuma pasūtītājus, ar drošību saistītos jautājumos. Tāpat plānots, sadarbojoties ar atbildīgajām institūcijām, piedalīties nozares normatīvā regulējuma uzlabošanā, tādējādi nodrošinot drošības industrijas sekmīgāku darbību.