30 biedri kopā
Artūrs Āmars
Artūrs Āmars
 
Par sevi: Nozarē strādā jau vairāk nekā 15 gadus, Ar ļoti plašu pieredzes diapazonu. Patreiz Sanitex grupas uzņēmumu drošības vadītājs, kā arī DPA valdes loceklis. Mērķis sakārtot nozares problemātikas un celt kopējo nozares prestižu un kvalitāti.
Avatar
Ieva Andersone
 
admins
Kārlis Apalups
 
Par sevi: Kārlis Apalups ir drošības profesionālis ar vairāk kā 8 gadu pieredzi industrijā. Tic nākotnei, kurā fiziskā un kiberdrošība būs saplūdusi un vēlas, lai Latvija būtu Eiropas līderis drošības inovācijās. Orientējas kā fiziskās drošības jautājumos - tā kiberdrošībā un informācijas drošībā. Medija "Par drošību!", uzņēmuma "ZEVS Security Consulting" dibinātājs un DPA valdes loceklis.
Māris Baltbergs
Māris Baltbergs
   
Par sevi: Tehnisko drošības risinājumu nozares speciālists ar 14 gadu pieredzi. Specializācija automatizācijā un inovatīvu risinājumu ieviešanā.
Egons
Egons Bušs
Avatar
Alvis Eindorfs
Inga Ezerose
Inga Ezerose
Avatar
Oļegs Gančevs
  
Avatar
Arnis Garančs
Avatar
Irīna Grigorjeva
Andrejs Ivanovs
Andrejs Ivanovs
 
Avatar
Evija Krūmiņa
Avatar
Kristīne Kursīte
Elvijs Lankovskis-Ķeķis
Elvijs Lankovskis-Ķeķis
   
Par sevi: Vada komandieris Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā Ugunsdrošības inženieris SIA "AE Partner" Uzsāktas Maģistra studijas Darba aizsardzībā.
Avatar
Zita Lavrinoviča
Uldis Lībietis
Uldis Lībietis
 
Avatar
Ruslans Maikovs
Mārtiņš Melnis
Mārtiņš Melnis
  
Par sevi: Drošības nozarē strādājot jau vairāk nekā 12 gadus, no kuriem gandrīz 7 gadi pavadīti publiskajā sektorā. Vēlme iesaistīties un izveidot šādu asociāciju radās ar mērķi apvienot drošības profesionāļus un piedāvāt viedokli, kurš nav balstīts uz uzņēmējdarbības principiem, bet gan vērsts uz nozares un pakalpojuma kvalitātes uzlabošanu, daloties zināšanās ar sabiedrību un sniedzot apmācības drošības nozarē strādājošajiem
Avatar
Eva Oliņa
Jānis Pīzelis
Jānis Pīzelis
Avatar
Gatis Polis
Avatar
Linda Ratniece
Avatar
Deniss Rubens
Avatar
Baiba Sakne
Māris Saldavs
Māris Saldavs
 
Juris Skābardis
Juris Skābardis
Par sevi: Fiziskās apsardzes daļas vadītājs SIA Reģionālais drošības serviss
Avatar
Matīss Šmitiņš
Arta Sprukta
Arta Sprukta
 
Par sevi: Darba aizsardzības speciāliste uzņēmumā AS "Kesko Senukai Latvia". Nepārtraukti papildina savas zināšanas apmeklējot seminārus un kursus ne tikai darba aizsardzībā, bet arī ugunsdrošībā un civilajā aizsardzībā.
Kristiāna Timma
Kristiāna Timma
 
Par sevi: Iegūti bakalaura grādi Politikas zinātnē un Organizācijas drošībā, maģistra grāds "Biznesa psiholoģija un cilvēkresursu vadība uzņēmējdarbībā", zināšanas papildinātas dažādu veidu kursos un semināros. 7 gadu pieredze fiziskās drošības jomā. Šobrīd - Ugunsdrošības un civilās aizsardzības speciāliste RP SIA "Rīgas satiksme". Interesējos par organizācijas psiholoģiju, drošības sektora personālvadību. Vēlos mainīt (uzlabot) Latvijas sabiedrības drošības kultūru un izpratni par drošības jautājumiem.
Avatar
Edvards Vērdiņš