23 biedri kopā
Artūrs Āmars
Artūrs Āmars
 
Par sevi: Nozarē strādā jau vairāk nekā 15 gadus, Ar ļoti plašu pieredzes diapazonu. Patreiz Sanitex grupas uzņēmumu drošības vadītājs, kā arī DPA valdes loceklis. Mērķis sakārtot nozares problemātikas un celt kopējo nozares prestižu un kvalitāti.
admins
Kārlis Apalups
 
Par sevi: Kārlis Apalups ir drošības profesionālis ar vairāk kā 7 gadu pieredzi industrijā. Tic nākotnei, kurā fiziskā un kiberdrošība būs saplūdusi un vēlas, lai Latvija būtu Eiropas līderis drošības inovācijās. Orientējas kā fiziskās drošības jautājumos - tā kiberdrošībā un informācijas drošībā. Medija "Par drošību!", uzņēmuma "ZEVS Security Consulting" dibinātājs un DPA valdes loceklis.
Māris Baltbergs
Māris Baltbergs
   
Par sevi: Tehnisko drošības risinājumu nozares speciālists ar 14 gadu pieredzi. Specializācija automatizācijā un inovatīvu risinājumu ieviešanā.
Avatar
Alvis Eindorfs
Avatar
Inga Ezerose
Avatar
Oļegs Gančevs
  
Avatar
Arnis Garančs
Avatar
Irīna Grigorjeva
Avatar
Andrejs Ivanovs
Avatar
Zita Lavrinoviča
Uldis Lībietis
Uldis Lībietis
 
Mārtiņš Melnis
Mārtiņš Melnis
  
Par sevi: Drošības nozarē strādājot jau vairāk nekā 12 gadus, no kuriem gandrīz 7 gadi pavadīti publiskajā sektorā. Vēlme iesaistīties un izveidot šādu asociāciju radās ar mērķi apvienot drošības profesionāļus un piedāvāt viedokli, kurš nav balstīts uz uzņēmējdarbības principiem, bet gan vērsts uz nozares un pakalpojuma kvalitātes uzlabošanu, daloties zināšanās ar sabiedrību un sniedzot apmācības drošības nozarē strādājošajiem
Avatar
Jānis Pīzelis
Avatar
Gatis Polis
Avatar
Daina Pužule
Edgars Rozentāls
Edgars Rozentāls
  
Par sevi: Mans darbības lauks ikdienā ir ugunsdrošība un darba aizsardzība. Mana lielākā uzkrātā pieredze ir ugunsdrošībā un šajā nozarē strādāju jau vairāk kā 18 gadus. Šajos gados tieši ugunsdrošības sfērā esmu uzkrājis plašu zināšanu, kontaktu un pierdzes bāzi. Potenciāli interesē arī jaunas investīcijas drošības jomā.
Avatar
Baiba Sakne
Māris Saldavs
Māris Saldavs
 
Juris Skābardis
Juris Skābardis
Par sevi: Fiziskās apsardzes daļas vadītājs SIA Reģionālais drošības serviss
Avatar
Matīss Šmitiņš
Avatar
Arta Sprukta
Avatar
Kristiāna Timma
 
Avatar
Edvards Vērdiņš