Līdz lielākajai ikgadējai Baltijas organizāciju drošībai veltītajai konferencei atlicis vairs tikai mēnesis. Organizatori “Drošības profesionāļu asociācija” sadarbībā ar SAMSUNG KNOX norāda, ka darbi norit pēc plāna un organizatori rūpējas, lai pasākuma apmeklētājiem ir iespēja gūt profesionālajai karjerai, personīgajai izaugsmei un drošībai vērtīgas zināšanas un pieredzi.  

27. aprīlī, ATTA Centrā, pulcēsies līdz 2000 Baltijas un Eiropas drošības nozares pārstāvju no četriem drošības virzieniem – fiziskās un tehniskās drošības, kiberdrošības un informācijas drošības, darba aizsardzības un labbūtības, kā arī ugunsdrošības un civilās aizsardzības.

Konferences tēma – Reakcija uz augošajiem draudi Baltijā

Konferenci atklās Latvijas republikas Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis, savukārt konferencē uzstāsies vairāku Eiropas valstu drošības nozares viedokļu līderi, tādi kā – Eiropas darba un veselības aizsardzības speciālistu organizāciju tīkla (ENSHPO) pārstāve Dagmara Polowczyk, Eiropas komisijas DG CNECT nodaļas vadītāja Christiane Kirketerp De Viron, Schneider Electric ziemeļvalstu ugunsdrošības vadītājs Peter Widström, CHS Investment Group izpilddirektors Vilius Makauskas.

Paralēli referentu prezentācijām notiks arī paneļdiskusijas, kurās piedalīsies vēl plašāks pārstāvju skaits no Baltijas valstīm un tajās tiks diskutēts tieši par katras jomas gaidāmajiem izaicinājumiem, kā panākt “0 nelaimes gadījumus”, nulles noziedzību un kā veicināt drošības kultūru, kā arī citi temati.

Vairāk kā 40 uzņēmumu un organizāciju stendi

Līdztekus konferencei norisināsies arī profesionālā izstāde, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem Baltijas drošības tirgū no vadošajiem Eiropas un Baltijas drošības uzņēmumiem.

Tāpat izstādes daļā piedalīsies arī vairākas skolas, kas piedāvā izglītību drošības jomā – RTU, BA “Turība”, Vidzemes augstskola, Saldus tehnikums un citas. Vairākām no skolām būs arī savas VR simulācijas zonas, kurās jebkurš apmeklētājs varēs izmēģināt Latvijas pētnieku un uzņēmumu panākumus virtuālās un papildinātās realitātes jomā drošības vajadzībām.

Konference norisināsies 27. aprīlī, lielākajā konferenču centrā Baltijā – ATTA Centre. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju DPA mājaslapā www.dpalv.lv/konference.

Konference tiek organizēta sadarbībā ar SAMSUNG KNOX – Samsung iekārtās iebūvēto drošības platformu, kas atbalsta dažādus risinājumus, lai padarītu Jūsu biznesu efektīvāku, atvieglotu darbu IT speciālistiem un nodrošinātu organizācijas datu aizsardzību.

Par DPA

Drošības profesionāļu asociācija ir Latvijas drošības nozarē strādājošo speciālistu biedrība, kura apvieno jomas profesionāļus un pārstāv to intereses. Asociācija paredz apvienot drošības profesionāļus vienotā komandā, paaugstināt drošības nozares prestižu, uzlabojot tēlu un zināšanas, kā arī izglītojot  sabiedrību, tostarp pakalpojuma pasūtītājus, ar drošību saistītos jautājumos. Tāpat plānots, sadarbojoties ar atbildīgajām institūcijām, piedalīties nozares normatīvā regulējuma uzlabošanā, tādējādi nodrošinot drošības industrijas sekmīgāku darbību.