24. oktobrī sākas reģistrācija uz ikgadējo lielāko drošībai veltīto pasākumu Baltijas valstīs – “Baltic Security Conference 2023”. “Drošības profesionāļu asociācija” sadarbībā ar SAMSUNG KNOX organizē profesionālās drošības notikumu, kas vienkopus 27. aprīlī, ATTA Centrā, pulcēs vairāk kā 2000 Baltijas un Eiropas drošības nozares pārstāvju no četriem drošības virzieniem – fiziskās un tehniskās drošības, kiberdrošības, darba aizsardzības un ugunsdrošības.

“Reģiona drošība ir sasniegusi kritiskāko punktu kopš 2. pasaules kara, savukārt draudošā ekonomiskā un enerģētiskā krīze saasina sabiedrības saspīlējumu un to ļoti labprāt izmanto noziedznieki un Baltijas valstīm nedraudzīgi spēki. Lai gatavotos gaidāmajiem riskiem “Baltijas drošības konference” pulcēs Eiropas un Baltijas atbildīgo drošības institūciju vadītājus un pārstāvjus, kā arī nozares uzņēmumus, lai vienkopus gatavotos jauno drošības apdraudējumu pārvarēšanai.” norāda DPA valdes loceklis, konferences organizatoru komandas vadītājs Kārlis Apalups.

Līdztekus konferencei norisināsies arī profesionālā izstāde, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar jaunākajiem produktiem Baltijas drošības tirgū no vadošajiem Eiropas un Baltijas drošības uzņēmumiem.

Konference norisināsies 27. aprīlī, lielākajā konferenču centrā Baltijā – ATTA Centre. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju reģistrāciju DPA mājaslapā www.dpalv.lv/konference.

Konference tiek organizēta sadarbībā ar SAMSUNG KNOX – Samsung iekārtās iebūvēto drošības platformu, kas atbalsta dažādus risinājumus, lai padarītu Jūsu biznesu efektīvāku, atvieglotu darbu IT speciālistiem un nodrošinātu organizācijas datu aizsardzību.